Vírivka – jacuzzi

21. október 2014
Komentáre sú deaktivované

Jacuzzi

Doba Cena
 Wellness – sauna, jacuzzi  1 os. – 60 min.  9,- €
 Wellness – sauna, jacuzzi  2 os. – 60 min.  17,- €
 Wellness – sauna, jacuzzi  3 os. – 60 min.  24,- €
 Wellness – sauna, jacuzzi  4 os. – 60 min.  32,- €
 Wellness – sauna, jacuzzi  5 os. – 60 min.  37,- €
 Wellness – sauna, jacuzzi  6 os. – 60 min.  42,- €

Cena zahŕňa: jacuzzi, sauna fínska, sauna turecká (parná). Celková kapacita 6 osôb.

 

Čo je hydromasáž?

Hydromasáž zlepšuje krvný obeh, zmierňuje napätie svalov a odstraňuje stres. Je to vodné pohladenie, ktoré rozmaznáva vaše telo a uvoľňuje myseľ. Tento jedinečný zážitok s ozdravujúcimi účinkami zažijete iba vo vírivej vani. Pocit únavy a vyčerpanosti zmizne a medzitým sa ramená, chrbát, kríže a nohy uvoľnia.

Vďaka hydromasážnym dýzam, v ktorých dochádza k zlúčeniu prúdu vody a vzduchu, si môžeme užívať príjemné účinky hydromasáže. Vírivé vane obsahujú dva základné typy dýz – vodné a vzduchové. Vodné dýzy vírivých vaní dokážu vytvoriť tri typy vodného prúdu – priamy, rotačný a pulzačný. Masáž týmito vodnými prúdmi pôsobí predovšetkým na uvoľnenie svalov a kĺbov. Masáž možno vykonať s rôznou intenzitou – od jemnej masáže až po bodovú akupresúrnu masáž. Vzduchové bublinky, ktoré vytvárajú vzduchové dýzy vo vírivkách, vykonávajú svojím prúdením povrchovú masáž a uvoľňujúce vibrácie prenášajú do celého ľudského tela.

Vírivá vaňa ponúka hrejivú vodu s vírivými prúdmi s teplotou 37 °C spolu s príjemnou vôňou a hudbou. Táto kombinácia znižuje neblahé účinky stresu a vedie k zvyšovaniu duševnej pohody. V neposlednom rade kúpeľ vo vírivej vani posilňuje produkciu endorfínu, hormónu šťastia, ktorý tlmí bolesť.

Comments are closed.

 • Ubytovanie

  Zabezpečenie ubytovania pre 19-člennú skupinu ľudí. Každá izba má: televízny prijímač, vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením a WIFI pripojenie
  pivovar

  Pivovar

  Od roku 2011 je v obci Prievaly (okres Senica) v prevádzke malý pivovar Sandorf s kapacitou 1000 hl piva za rok.
  sandorf-08

  Reštaurácia

  Jedálny lístok je pripravovaný z čerstvých surovín podľa najnovších gastronomických trendov. Staviame na jednoduchosti a
  sauna-parna-5

  Pivné kúpele a wellness

  Náročný životný štýl v tomto uponáhľanom svete neprospieva nikomu z nás a práve my Vám ponúkame ,,Darček ako zážitok
© 2014 Sandorf - Všetky práva vyhradené. Webdesign Boker 2014